من دکتر بهروز بهروش هستم .

قسمتی از تحصیلاتم را در آمریکا گذرانده ام و نهایتا دوران تخصص در جراحی عمومی خود را از دانشگاه تهران و بیمارستان دکتر شریعتی اخذ کرده ام .
در سال 1378 با چند نفر از همکاران اقدام به تاسیس مرکز جراحی مهرسینا نمودم و مدت چند سال رئیس هیئت مدیره این مرکز بودم ، از همان سال شروع به عمل پیکرتراشی نمودم و از ابتدا که همه لغت 
پیکرتراشی را به معنی تخلیه چربی می دانستند من آن را به عنوان وسیله ای برای فرم دادن بدن و نه تخلیه چربی به کار می بردم و این موضوع را در سال 1384 در کتاب اطلاعات جامع لیپوساکشن که توسط این جانب به چاپ رسید با عنوان پیکرتراشی برای اولین بار مطرح کردم .
درطی این چند سال شاهد آمدن دستگاههای لیزرلیپولیز ، اولترا ساند ، واترجت و غیره بوده ایم ، در حال حاظر اکثرا از دستگاه لیپوماتیک استفاده می شود که همان 
پیکرتراشی است ولی لوله ساکشن آن ( کانول ) با هوای فشرده ، حرکات محوری و طولی که دارد ، حدود چند درصد از زمان عمل را کاهش می دهد .
طی این چند سال حدود 6000 عمل انجام داده ام ، میزان رضایت بیماران حدود 97% بوده است که بهتر از میزان رضایت عمومی بیماران از جراحان پلاستیک در سطح دنیا است . اکثر کسانی که من عمل کرده ام حتی بعد گذشت 10 الی 15 سال بعد از عمل خاطره خوبی از عمل خود دارند و فرم بدن خود را حفظ کرده اند .
اگر قرار باشد هرکس فلسفه کاری برای خود داشته باشد ، فلسفه کاری من اول سلامت بیمار و بعد نتیجه کار خوب است که خودم هم از آن لذت ببرم ، صداقت هم قسمتی از فلسفه من در این حرفه می باشد .
مشاوره من گاهی مدت یک ساعت به طول می انجامد که در این مدت کلیه انتظارات شما را از عمل خواهم پرسید و آنچه که به نظرمن نتیجه کار باشد برایتان شرح خواهم داد و از بین 6000 عمل انجام شده تا آنجا که ممکن باشد عکسهای قبل و بعد از عمل افرادی شبیه به فرم اندام شما را به شما نشان خواهم داد .
حق العمل من بسیار کمتر از دیگر پزشکانی است که در این زمینه فعالیت می کنند و تجربه ام باعث می شود عمل هایم بدون عارضه و بدون درد باشند و در کوتاهترین مدت انجام شوند ، تابه حال مخصوصا در چند سال اخیر درصد عوارض کوچک این عمل را که گاهی اجتناب ناپذیرند به حداقل رسانده ام .
اثرات بیحسی موضعی حدود 14 تا 18 ساعت بعد از عمل باقی می ماند و بعد از آن درد تقریبا ازبین می رود و اثرات آن به صورت کوفتگی در خواهد آمد که ممکن است چند روزی طول بکشد ، در این صورت هم با مسکن های معمولی قابل درمان و کنترل است . در طول عمل شما هشیار خواهید بود و هیچ احساس دردی نخواهید داشت ، حتی می توانید با موبایلتان صحبت یا بازی کنید و خود را سرگرم کنید ، از دستشویی استفاده کنید و نوشیدنی میل کنید .
یکی از مهمترین شرایط یک جراح خوب و مطمئن این است که بداند کدام یک از مراجعینش نباید مورد این عمل قرار بگیرند و دیگر اینکه چگونگی درمان عوارض این عمل را بداند .
یکی از دغدغه های من هنگام صحبت کردن با متقاضیان عمل زیبایی این است که شاید نتوانم انتظارات آنها را برآورده کنم ، بنابر این سعی می کنم در مشاوره ها بیشتر واقع بینانه و کمتر با خوشبینی صحبت کنم و با نتایج واقعی این عمل آنها را خوشحال کنم .